"WIARUS" KLUB ŻOŁNIERZY REZERWY LIGI OBRONY KRAJU W PŁOCKU

Dni Klubowe

  • WTOREK, w godz. 16:00 - 19.00
  • CZWARTEK, w godz. 11:00 - 14.00
  • SOBOTA, w godz. 13:00 - 18.00
  • NIEDZIELA, w godz. 14:00 - 18.00

~~ 2019-10-05 ~~ Szybcy i Wściekli

W minioną sobotę 15 osób zawalczyło o miano najszybszego i najbardziej wściekłego na osi nr. 4. Wpisowe – 0,5l Dębowej – było czym dzielić wygranych ;)


Przebieg zawodów: w pierwszej części 50 sek. na ostrzelanie tarczy 10 pociskami. Druga część, o wiele bardziej emocjonująca – pojedynek każdy z każdym. 4 strzały z wymianą magazynka do „wariatki”. Wygrywa szybszy zawodnik z większą ilością strąconych ramion. No i tu zaczęła się jazda i niezły fun ;-)


Niektórym szybkości dodawały neonowe czapki, inni z niewyjaśnionych przyczyn mieli problem z liczeniem do 2, jeszcze inni ze stoickim spokojem rozpykali każdego przeciwnika i wygrali całe zawody ;-)


Jedne z lepszych, bardziej integrujących i zabawnych zawodów jakie odbyły się w Klubie. Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy wygranych.


A na deser… no właśnie na deser był tort z okazji urodzin naszego Klubowego - nieocenionego i niezastąpionego Sekretarza -Sławka. Raz jeszcze wszystkiego co najlepsze i „męcz” się z nami w zdrowiu jak najdłużej 


Zobacz wyniki
×